Sikerélmények a zongorán,
büszke szereplés a koncertjeinken minden korosztálynak

Kezdőknek

Sokan olyan településen vagy olyan környezetben élnek, hogy nincs lehetőségük tanárhoz járni vagy oktatót hívni, mégis szeretnének megtanulni zongorázni, és haladásukhoz segítséget kapni. Erre kínál megoldást az oktatás online változata, ahol a számítógép közvetítésével kerülhet kapcsolatba a tanár és a növendék.
Akinek már van saját hangszere (ez lehet akár akusztikus zongora, pianínó vagy digitális zongora), és rendelkezik minimális számítógépes ismerettel, online kaphat segítséget a tanuláshoz. A hangszeren kívül természetesen szükség lesz számítógépre, laptopra vagy tabletre, webkamerára, mikrofonra, hangszórókra, és szélessávú internetkapcsolatra is.

Kezdőknek szóló kurzusaink jelenleg a Webuni felületén vásárolhatók meg regisztráció és bejelentkezés után. Az első kurzust, mely betekintést nyújt az alapvető technikai és kottaismeretekbe, díjmentesen kínáljuk. A további kurzusok bankkártyával vásárolhatók meg. Iskolánk kurzusai ezen az intézményi aloldalon találhatók.

Az elérhető kurzusokat alább egyenként is kilistáztuk, a javasolt haladási sorrendben.

1. kurzus

Zongora kurzus kezdőknek 1.

Betekintés

Ingyenes!

2. kurzus

Zongora kurzus kezdőknek 2.

Teljes verzió, extrákkal

• 30 perc videochat konzultáció

Online zongoratanfolyam kezdőknek 2.

Extrák nélkül

3. kurzus

Zongora kurzus kezdőknek 3.

Teljes verzió, extrákkal

• 30 perc videochat konzultáció

Online zongoratanfolyam kezdőknek 3.

Extrák nélkül

4. kurzus

Zongora kurzus kezdőknek 4.

Alap verzió

Az extrák megvásárolhatók